jaunumi

— LU Teoloģijas fakultātē diskutēs par islāma daudzveidību

18/03/2015

2015. gada 18. martā, plkst. 15.00 Latvijas Universitātē.

 

Trešdien, 2015. gada 18. martā, plkst. 15.00 Latvijas Universitātes 153. telpā notiks paneļdiskusija „Daudzveidīgais islāms. Latvijas piemērs.”

Atsaucoties Latvijas Universitātes vadības aicinājumam, diskusiju rīko LU Teoloģijas fakultāte sadarbībā ar Latvijas Islāma kultūras centru (LIKC). Tajā piedalīsies LIKC priekšsēdētājs Imrāns Oļegs Petrovs, dzejnieks un Korāna tulkotājs Uldis Bērziņš, LU Teoloģijas fakultātes pētniece Olga Petrova un LU Humanitāro zinātņu fakultātes docente Ieva Raubiško. Diskusiju vadīs LU Teoloģijas fakultātes profesore Laima Geikina.

Diskusiju apmeklēt, tajā iesaistīties un izteikt savu viedokli aicināts ikviens interesents – jo īpaši cilvēki, kurus nodarbina jautājumi par to, kā savstarpēji sadzīvot multireliģiskā un daudzveidīgā sabiedrībā.

Par Latvijas Universitāti

Latvijas Universitāte dibināta 1919. gadā un ir lielākā un tradīcijām bagātākā augstākās izglītības iestāde Latvijā. Visas 134 LU īstenotās studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs un 19 institūtos strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā. Šobrīd Torņakalnā top LU Akadēmiskais centrs – Baltijā modernākais augstākās izglītības un zinātnes komplekss, kurā tiks izvietotas fakultātes, zinātņu centri un ar zinātni un studijām saistīta infrastruktūra.