jaunumi

— Iznāk „Satori grāmatžurnāls” Nr.2 ar jaunāko Latvijas prozu un dzeju

23/01/2018

Biedrība „Ascendum" izdevusi literatūras almanahu – „Satori grāmatžurnālu" Nr.2, kas zem tēmas „Receptes" apkopo pēdējā gada svaigāko Latvijas prozu un dzeju.

 

Biedrība Ascendum izdevusi literatūras almanahu – Satori grāmatžurnālu Nr.2, kas zem tēmas Receptes apkopo pēdējā gada svaigāko Latvijas prozu un dzeju. Tajā publicējušies tādi autori kā Kārli Vērdiņš, Inga Žolude, Dace Vīgante u.c.

Šomēnes nāk klajā literatūras almanahs Satori grāmatžurnāls Nr.2, kas apkopo jaunāko un svaigāko Latvijas dzeju un prozu. Šī numura tēma ir Recepte, un tajā publicējušies Kārlis Vērdiņš, Inga Žolude, Ilmārs Šlāpins, Henriks Eliass Zēgners, Dace Vīgante, Edvards Kuks, Raimonds Ķirķis, Haralds Matulis, Elvīra Bloma, Aivars Madris, Elizabete Lukšo-Ražinska, Lauris Veips, Kirils Ēcis, Alise Redviņa, Artis Dobrovoļskis, Ramona Indriksone. Lielākā daļa izdevuma darbu tapuši ikgadējā Satori autoru vasaras nometnē, kas pagājušajā gadā norisinājās Aizputē, mākslinieku rezidenču centrā Serde. To izdod biedrība Ascendum, bet izdošanai sagatavo interneta žurnāla Satori redakcija.

Grāmatžurnāla tēma vai atslēgas vārds šoreiz ir “Recepte”, ar to domājot receptes šī vārda plašākajā nozīme – ēdienu vai zāļu receptes, panākumu receptes un dzīves receptes, valsts nākotnes receptes un receptes kā mākslas darba radīšanas tehnoloģiju pierakstu.

Jaunākais Satori grāmatžurnāla atvēršana notiks ceturtdien, 25. janvārī, plkst. 19:00 bārā-kafejnīcā Terapija (Rīgā, Bruņinieku ielā 69). Atvēršanas pasākumā ar lasījumiem piedalīsies prozaiķe Dace Vīgante, dzejnieki Lauris Veips, Aivars Madris, Raimonds Ķirķis, kā arī jaunā dzejniece Marija Luīze Meļķe.

Satori grāmatžurnāls nopērkams Jāņa Rozes grāmatnīcā, grāmatu namā Valters un Rapa, kā arī konceptveikalos Nice Place Telpa, Riija un Mr. Page.