Arvis Viguls — visi autora ieraksti

— Klusums

Arvis Viguls —
Tu to stāsti, bet otrs cilvēks vispār neko nesaka, tikai acis bola un pie pirmās izdevības notinas. Nu neprotam mēs, latvieši, to smoltolku.

— Jānis Tomašs

Arvis Viguls —
„Vigul, šitai pīpēšanai un dzeršanai vienreiz jāpieliek punkts!”

— Nastasjas Ņikanorovnas hologrāfiskais visums

Arvis Viguls —
Pēdējā laikā savos centienos atšķetināt pasaulsēkas noslēpumus Anna Borisovna apmierinājās ar šīm tēmām veltītām televīzijas pārraidēm un, Petruškinas kundzei par nožēlu, nespēja atturēties, gūtajās zināšanās nepadalījusies arī ar viņu.

— Novērst uzmanību no sevis

Arvis Viguls —
Šobrīd man vienkārši nav interesanti izstrādāt kaut kādus personiskos pārdzīvojumus un pēc tam likt citiem priekšā, lai viņi lasa un cieš līdzi.

— Metamorfozes

Arvis Viguls —
Kādai meitenei labajā padusē bija melno skudru pūznis, skudras nemitīgi kustējās, un viņa visu laiku smējās.

— Marginālijas

Arvis Viguls —
Tad ceļas vējš kā metro stacijā, kad tuvojas vilciens. Putns apriņķa ģerbonī, izšūts karogā, virs rātes ieejas veltīgi plivina spārnus.

— Dzeja 2014. gadā

Arvis Viguls —
Pērnais gads aizritējis teju bez pārsteigumiem. Nevar teikt, ka gājis slikti, drīzāk pieklājīgi – bilancē, kāda tā vidēji aritmētiski varētu būt, paliek trīs četras oriģināldzejas grāmatas, kuras pretendētu uz gada labākās titulu Latvijas Literatūras gada balvā vai personiskajā topā.

— Putna ticībā

Arvis Viguls —
"Putna miegā" ir kompakts krājums, kurā astoņdesmito gadu atbalsis ieplūst mūsdienīgā poētikā, bet zem intelektuālo un personisko atsauču slāņa guldz kas pirmatnējs, kuram, kā izrādās, joprojām ir vieta mūsdienu cilvēka samudžinātajā dzīvē.

— Orientieri spāņu 20. gadsimta dzejā

Arvis Viguls —
Saskardamies ar veselu gadsimtu un dzejas tradīciju, kas ir visai tāla no mums, ir svarīgi atrast kādus orientierus plašajā ainavā. Produktīvākais veids varētu būt dalījums paaudzēs, kuram Leons Briedis arī sekojis.