jaunumi

— Satori 360TV

12/01/2015

Televīzijas skatītājiem pieejams jauns kultūrai veltīts kanāls.

 

No šodienas, 12. janvāra, līdz pat 9. februārim televīzijas skatītājiem būs pieejams jauns kultūrai veltīts pop-up kanāls Satori 360TV, piedāvājot sarunas ar interesantām personībām par dzīvi, mākslu un sabiedrību, kā arī ekskluzīvus literatūras lasījumus un mūzikas videoklipus. Jaunais televīzijas kanāls bez papildu maksas būs skatāms tikai Lattelecom televīzijā, un tas tapis sadarbībā ar interneta žurnālu Satori.lv

 „Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām, kultūras mantojums, kā arī mākslas daudzveidība var būt pieejamāka plašākai sabiedrībai. Lattelecom līdz šim ir ne tikai atbalstījis nozīmīgus Latvijas kultūras notikumus, bet saviem televīzijas skatītājiem nodrošinājis satura daudzveidību, piedāvājot arī pašu veidotus televīzijas kanālus, kuri ir guvuši lielu skatītāju atsaucību. Esam gandarīti, ka kanālu Kultūra 360TV skatījušies vairāk kā 125 000 Latvijas mājsaimniecību. Tāpēc arī 2015.gadā turpināsim strādāt pie unikāla satura veidošanas, un kā šī gada pirmo skatītāju vērtēšanai nododam vēl vienu kultūrai veltītu kanālu – Satori 360TV,”  ieguldījumu TV satura veidošanā pamato Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Jaunais pop-up kanāls Satori 360TV, kas tapis sadarbībā ar interneta žurnālu Satori.lv, raidīs katru darba dienu no plkst. 19:00 līdz 24:00. Skatītājiem tiks piedāvāts gan  Satori.lv publicētās sarunas ar interesantiem un  sabiedrībā zināmiem cilvēkiem par dzīvi, kultūru, mākslu, sabiedrību, gan speciāli Satori 360TV kanālam veidots orģinālsaturs – ekskluzīvi literatūras lasījumi un mūzikas klipi.  Īpašs piedāvājums paredzēts arī bērnu auditorijai – bērnu literatūras lasījumi un sarunas ar pašiem bērniem par dzīvi un eksistenciāliem jautājumiem. 

„Mūsdienu pasaulē tāds medijs kā interneta portāls nevar iekļauties vienā šaurā komunikāciju kanālā – tas vienlaicīgi ir gan dienas laikraksts, gan interneta blogs, gan radio un televīzija. Satori.lv jau trīs gadus veido video intervijas, kas faktiski funkcionē kā interneta televīzijas programma. Nu esam to pievienojuši Lattelecom radītajam kanālam 360TV, ievērojami paplašinot un dažādojot mūsu skatītāju loku,” stāsta interneta žurnāla Satori.lv galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins.

Kanāls Satori  360TV būs pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam bez papildu maksas visās Lattelecom televīzijas platformās visā valsts teritorijā – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV, gan datorā, gan viedtālrunī. Lai bez maksas skatītos Satori 360TV interneta televīzijā (www.lattelecom.tv), sadaļā „TV tiešraides” jāievada sava e-pasta adrese vai jāpieslēdzas ar Facebook profilu.