jaunumi

— „Dramaturģijas pamatu īsais kurss”.

25/03/2015

Pirmā pavasara nodarbība 27. martā.

 

27. martā notiks pirmā pavasara „Dramaturģijas pamatu īsā kursa” nodarbība.

Līdzās teorētisko zināšanu apguvei klausītāji analizēs jau esošus dramaturģijas tekstus, izrādes un filmas. Potenciālie autori apjautīs, kā sperami pirmie soļi savas lugas vai scenārija rakstīšanā. Kursā iekļautas arī praktiskās radošās rakstīšanas nodarbības.

Kurss paredzēts ikvienam, neatkarīgi no jebkādām iepriekšējām zināšanām un pieredzes. Aicināti ne tikai potenciālie topošie lugu un scenāriju autori, bet arī tie, kas vēlas paraudzīties uz teātra un kino norisēm kvalificētāk. Gaidīti tiek arī tie, kuri piekrīt apgalvojumam, ka dramaturģija ir košs dzīves nospiedums, kas uzrāda mūsu pašu dzīvju likumsakarības.

Katra nākošā grupa ir īpaša, tās iekšējie spriegumi rada arvien jaunas kombinācijas, kurām pat pieredzējis lektors spiests piemēroties citādi. Tas ir ieguvums mums visiem – nekādas rutīnas!… Radošie darbi kārtējo reizi stiprināja manu pārliecību, ka ikviens var dzīvē uzrakstīt lugu,”- stāsta kursa izveidotājs Lauris Gundars.

Kursu klausītāji tiksies reizi nedēļā Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā „Zirgu pasts”. Pirmā nodarbība 27. martā plkst. 18.00. Kursa pasniedzēji – Lauris Gundars un Rasa Bugavičute.

Vairāk informācijas “Darbnīcas” mājas lapā. Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: 11@darbnicas.lv

Darbnīcas” atbalsta LR Kultūras ministrija, VKKF un Latvijas Kultūras akadēmija.