jaunumi

— Šonedēļ jauni “Survival K(n)it 7” pasākumi

09/09/2015

12. septembrī notiks performanču un akciju pikniks "Pēdējais Pikniks".

 

Līdzās festivāla Survival K(n)it 7 centrālajam notikumam – laikmetīgās mākslas izstādei Latvijas Nacionālās bibliotēkas kādreizējā ēkā –  ikviens ir aicināts piedalīties arī citos pasākumos, piemēram, līdz 10. septembrim sēsties pie The Stitch Project izšūšanas galda, lai izstādes darba laikā (plkst. 14 – 20) kopīgi izšūtu galdautu un sarunātos. The Stitch Project ir starptautisks mākslas projekts – satikšanās vieta, ko veido piedzīvojums, dialogs, zināšanas un iedvesma izmantot tekstilu un amatprasmi.

9. septembrī plkst. 18.00 notiks diskusija Kolekcija valzirga vēderā un citi stāsti par lietām, ikdienas praksēm un līdzdalību mākslā, kurā piedalīsies Paula Toppila (FI), Museums Revealed (Kristiāna Cimermane, Ilze Sirmā, LV), Māra Pinka (LV), Kaspars Vanags (LV), The Stitch Project (NO).

10. septembrī plkst. 18.00 Tenstas mākslas muzeja dirktore un kuratore Marija Linde stāstīs par zviedru mākslinieces, Survival K(n)it 7 dalībnieces, Marijas Luīzes Ekmanes darbiem.

12. septembrī no plkst. 16 līdz 19 Lucavsalā (starp nesen iekopto parku un mazdārziņu rajonu) notiks performanču un akciju pikniks Pēdējais Pikniks, ko festivāla ietvaros organizē māksliniece Gundega Evelone un draugi.