jaunumi

— Mākslas centrā „NOASS“ notiks „Waterflower“ (Sabīnes Moores) performance

22/07/2016

Projekts ir elektro-akustiska performance, kuru papildina dabas skaņu ieraksti, ēterisks dziedājums un dzīva puķe, kas uz skatuves pārtop par sintezatoru.

 

Turpinot iknedēļas mūzikas vakarus, kas katru vasaras trešdienu notiek peldošajā mākslas centrā NOASS, 27.jūlijā pulksten 21.00 tur uzstāsies māksliniece Sabīne Moore ar projektu Waterflower. Sabīnes Moores audiovizuālais projekts Waterflower ir elektro-akustiska performance, kuru papildina dabas skaņu ieraksti, ēterisks dziedājums un dzīva puķe, kas uz skatuves pārtop par sintezatoru. Vizuāli performanci papildina īstā laika projekcijas par tēmu  – daba, tās mainīgums.

Waterflower skanējumam ir raksturīgas ēteriskas un eksperimentālas noskaņas. Daudzslāņainās kompozīcijas papildina klavierspēle, rotaļlietu un skaņu priekšmetu trokšņi, ritmiski basa bīti, vijoles skaņas, radot unikālas un netradicionālas muzikālās kompozīcijas, kurās jūtama ietekme gan no latviešu tautas tradīcijām, gan mūsdienu popmūzikas. Dziesmas tiek izpildītas latviešu un  angļu valodā.

Waterflower darbība sākās 2006. gadā zem segvārda Kroffork. Projekta esošais nosaukums tika pieņemts 2013. gadā. Projekta ietvaros izdotas trīs kasetes – Sunlight on the Surface (Jozix (FIN), kopā ar Lost Harbours), Intuition (Liminal Noise (GB), kopā ar Bird People), solokasete Zvīņspārņi (Underbed Storage (LV).

Sabīne Moore ir studējusi Berlīnes Mākslas akadēmijā un Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā. Kopš 2005. gada aktīvi strādā ar dažādiem mākslas veidiem – ilustrāciju, eļļas gleznošanu, fotogrāfiju, komiksu mākslu, animāciju, videomākslu un mūziku.

Fb: https://www.facebook.com/WaterflowerMusic/?fref=ts
Soundcloud: https://soundcloud.com/waterflower
http://www.waterflower.lv/