jaunumi

— „Hāgenskalna komūnā” notiks Svena Kuzmina stāstu vakars

15/03/2017

Svens Kuzmins ir rakstnieks, mākslinieks un aktieris. Galvenokārt raksta prozu un publicistiku, taču bieži eksperimentē arī citās mākslas un literatūras jomās.

 

Ceturtdien, 16. martā pulksten 20.00 Hāgenskalna komūnā notiks prozaiķa Svena Kuzmina stāstu vakars. Būs iespēja noklausīties kādu no autora jaunākajiem darbiem, kā arī pārvarēt latviešiem raksturīgo kautrīgumu un uzdot jautājumus.

Svens Kuzmins (1985) ir rakstnieks, mākslinieks un aktieris. Galvenokārt raksta prozu un publicistiku, taču bieži eksperimentē arī citās mākslas un literatūras jomās. Plašākai publikai pazīstams kā viens no etīžu teātra NERTEN autoriem. Pilsētas šamaņi ir Svena Kuzmina pirmais stāstu krājums, grāmatu papildina autora grafikas. Viņa darbi ir tulkoti angļu, krievu un lietuviešu valodās.

Pārdaugavā, Āgenskalna centrā, jau vairāk kā pirms gada radās komūnbārs Hāgenskalna komūna. Viens no Hāgenskalna komūnas mērķiem ir radīt vidi, lai Pārdaugavas apkaimē dzīvojošie domu un sajūtu līdzinieki varētu regulāri tikties un kvalitatīvi atpūsties, ne tikai baudot dzērienus un ēdienus, bet arī dzeju un mākslu. Tā radās Hāgenskalna komūnas dzejas un literārie vakari.

Sekot līdzi aktualitātēm iespējams: Facebook.com/hagenskalnakomuna

Dzejas un literāro vakaru ciklu Hāgenskalna komūnā atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.