jaunumi

— Lasījumu ciklā „Process” piedalīsies Laura Dreiže, Linda Nemiera un Ieva Melgalve

21/03/2017

Lasījumu mērķis ir pulcēt literātus un lasītājus Latvijas Rakstnieku savienības telpās uz regulārām tikšanās reizēm, kurās tiek lasīt jauni teksti, pārrunāts teksta tapšanas process un citas kolēģiem aktuālas tēmas.

 

24. martā Latvijas Rakstnieku savienība aicina uz piekto lasījumu un sarunu cikla Process lasījumu, kurā piedalīsies Laura Dreiže, Linda Nemiera un Ieva Melgalve.

Laura Dreiže lasīs tekstu par raganu gadatirgu, dusmīgiem poltergeistiem, apburtiem amuletiem un cimdiem, kas silda dvēseli.

Linda Nemiera iepriecinās ar fragmentu no tikko izdotā romāna Kaķa koncerts, kur turpinās grāmatās Kaķa lāsts un Kaķis maisā aizsāktie divdabes Leonīdas Fēliksas dēkainie piedzīvojumi.

Ieva Melgalve lasīs stāstu Roņu meitene: “Leģendas stāsta, ka roņi var pārvērsties par brīnumskaistām sievietēm, un, ja tu nozodz un paslēp tā ādu, tad šī sieviete, protams, būs tava un dāvinās tev bērnus. Tad ko domāt, ja tu pati jūti neizskaidrojamu tieksmi atgriezties jūrā?”

Pēc lasījumiem sarunas.

2016.gada nogalē LRS uzsāka literāro lasījumu ciklu, kam dots nosaukums Process. Lasījumu mērķis ir pulcēt literātus un lasītājus Latvijas Rakstnieku savienības telpās uz regulārām tikšanās reizēm, kurās tiek lasīt jauni teksti, pārrunāts teksta tapšanas process un citas kolēģiem aktuālas tēmas.

Pasākuma sākums 19.00, LRS telpās Aleksandra Čaka ielā 37-1.
Ieeja bez maksas.

Procesu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Afišas māksliniece Gundega Evelone.