jaunumi

— Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū

23/03/2017

No 23. līdz 26. martam Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū ar nacionālo grāmatniecības un literatūras stendu.

 

No 23. līdz 26. martam Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū (Leipziger Buchmesse) ar nacionālo grāmatniecības un literatūras stendu. Grāmatu tirgus laikā notiks rakstnieka Ulda Daugaviņa un mākslinieces Māras Viškas kopīgi veidotās pasaku pavārgrāmatas lasījumi vācu valodā.

Šogad Latvijas delegācijā starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū kopā ar literārajiem aģentiem un izdevējiem, piedalīsies jaunais rakstnieks Uldis Daugaviņš un māksliniece Māra Viška, kas kopā ar pavāru Māri Sirmo radījuši pasaku pavārgrāmatu bērniem Baltais lācis (izdevniecība Liels un mazs). Autori kopā ar tulkotāju Britu Ringeri (Britta Ringer) sniegs lasījumus gan Leipcigas grāmatu tirgū, gan citviet pilsētā.

Latvijas grāmatniecības un literatūras stendā, kura noformējumu veidojis dizainers Jānis Mercs un māksliniece Elīna Brasliņa, būs pieejamas grāmatu tirgū pārstāvēto autoru grāmatas, pieaugušo un bērnu literatūras kolekcija, Eiropas Savienības Literatūras balvas ieguvēju Latvijā darbi un Latvijas autoru darbu tulkojumi vācu un citās valodās.