jaunumi

— „Procesā” piedalīsies Elīna Bākule-Veira, Uldis Bērziņš un Einārs Pelšs

25/04/2017

28.aprīlī Latvijas Rakstnieku savienība aicina uz sesto lasījumu un sarunu cikla „Process" lasījumu. Šajā reizē „Procesā" dzejas trio: Elīna Bākule-Veira, Uldis Bērziņš un Einārs Pelšs.

 

28. aprīlī Latvijas Rakstnieku savienība aicina uz sesto lasījumu un sarunu cikla Process lasījumu. Šajā reizē Procesā dzejas trio: Elīna Bākule-Veira, Uldis Bērziņš un Einārs Pelšs.

Latvijas Rakstnieku savienība 2016.gada nogalē uzsāka literāro lasījumu ciklu, kam dots nosaukums Process. Lasījumu mērķis ir pulcēt literātus un lasītājus Latvijas Rakstnieku savienības telpās uz regulārām tikšanās reizēm, kurās tiek lasīt jauni teksti, pārrunāts teksta tapšanas process un citas kolēģiem aktuālas tēmas.

Elīna Bākule-Veira rādīs dzejas video un lasīs jaunāko ceļojumu dzejas.

Uldis Bērziņš lasīs turku kolēģa, patlaban vispopulārākā turku dzejnieka Ataola Behramoglu dzeju.  Ataolam Behramoglu 13. aprīlī apritēja 75, viņš ir vienīgais, kam jau dzīves laikā uzsliets piemineklis Bešiktašas Dzejnieku dārzā – Stambulā, Bosfora eirokrastā. Un – Ataolam top grāmata latvju mēlē.

Einārs Pelšs savu lasījumu piesaka tā: „No simbolisma līdz zaibalismam 1 dzejolis jeb Puškins un Rainis caur Pelša prizmuismu”.

Pēc lasījuma – sarunas.

Pasākuma sākums 19.00, LRS telpās Aleksandra Čaka ielā 37-1.
Ieeja bez maksas.

Procesu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Afišas māksliniece Gundega Evelone.