jaunumi

— Hāgenskalna komūna aicina uz Marijas Luīzes Meļķes autorvakaru

11/10/2017

19. oktobrī plkst. 20.00 kultūrvietā Hāgenskalna komūna notiks jaunākās paaudzes dzejnieces un mākslinieces Marijas Luīzes Meļķes dzejas autorvakars.

 

Ceturtdien, 19. oktobrī plkst. 20.00, kultūrvietā Hāgenskalna komūna, Nometņu ielā 49, notiks jaunākās paaudzes dzejnieces un mākslinieces Marijas Luīzes Meļķes dzejas autorvakars.

Marija Luīze Meļķe ir dzimusi Cēsīs, pašlaik dzīvo Rīgā, mācās Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā, darbojas Popper Magazine. Viņa glezno, zīmē, fotografē, veido ilustrācijas, vada bērnu dzimšanas dienu ballītes un dzejo. Divkārtēja  Poetry Latvia organizēto dzejas slamu uzvarētāja, kādreizējo jauno dzejnieku apvienību Lmsīxmrkrv un 10. Bunkurs biedre. Patīk grāmatas bērniem un multenes.

Gaidāmais pasākums ir retrospektīvs dzejas lasījums, kurā autore dalīsies gan ar tekstiem no agriem pusaudzes gadiem, kuros dzeja tika lasīta šaurās, piesmēķētās telpās draugu vidū, vēl pirms kāds no viņiem saņēmās kāpt uz dzejas slama vai kādas citas skatuves, gan ar vēlāk rakstītajiem un arī vēl nepublicētiem dzejoļiem. Autore sniegs ieskatu dzejoļu tapšanā un izmantojumā, kas ne vienmēr apstājas pie vārdiem, kuri rakstīti ierastā veidā. Pasākuma noslēgumā, protams, būs iespēja uzdot jautājumus saistībā ar dzejnieces daiļradi, ja kaut kas būs palicis neizstāstīts.