jaunumi

— Dzejas Rupors. LIVE

18/10/2018

Aicinām uz sociālajā tīkla Facebook notikušās akcijas „Dzejas Rupors” dalībnieku pirmajiem dzejas lasījumiem klātienē.

 

Starptautiskā dzejas festivāla Dzejas dienas 2018 laikā sociālajā tīklā Facebook šogad pirmo reizi norisinājās akcija Dzejas rupors, kurā ikviens bija aicināts septiņās dienās uzrakstīt un publicēt septiņus dzejoļus, turklāt katram interesentam tika dota arī iespēja saņemt profesionālu dzejnieku komentārus un ieteikumus.

Citējot viena no akcijas moderatoriem, dzejas metra Aivara Eipura izteikumus portālā LA.lv 19.09.: „Pati akcija, sākumā neprognozējama, aizgāja uz ur(r)ā, turklāt optimālajā virzienā. Dīvaini, bet no 12 uz Dzejas dienu noslēguma pasākuma lasījumiem pieteikušos dalībnieku mutes neizskanēja neviens dzejolis, kuru varētu saukt par neizdevušos vai vāju. Tā bija pasākuma veiksme un reizē vēl viens akcijas Dzejas rupors pluss.”

Kā atbilde uz vairāku Dzejas rupora dalībnieku sākotnēji nenopietnajiem izteikumiem dzima un nu dalībnieku pašu spēkiem ir tikusi arī īstenota ideja organizēt dzejas lasījumus klātienē. 

Paredzēta ap divdesmit Dzejas ruporā publicējušos autoru klātbūtne – gan jaunatklāti talanti, gan arī tādi, kuriem jau ir izdoti dzejoļu krājumi. Labāko dzejoļu lasījumi atraisītā gaisotnē, gaidāmi arī joki, un, protams, laipni aicināts ikviens klausītājs!

 

2018. gada 3. novembrī plkst. 13.00–16.30

Rīgas Centrālajā bibliotēkā, 2. stāvā

Brīvības ielā 49/53, Rīgā

 

Vēl par notikumu: Rīgas Centrālās Bibliotēkas Facebook lapā.

Vairāk par akciju: Dzejas rupors Facebook lapā.

Vēl par notikumu: Dzejas dienu Facebook lapā.