jaunumi

— Ceturdien pasniegs Latvijas Literatūras gada balvas

23/04/2019

  Šo ceturtdien, 2019. gada 25. aprīlī, plkst. 18.00 Sūkņu stacijā – Rīgā, Maskavas ielā 196 – notiks Latvijas Literatūras gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā tiks paziņoti un apbalvoti laureāti katrā no piecām nominācijām, kā arī sveikta mūža balvas ieguvēja – dzejniece un atdzejotāja Velta Sniķere – un speciālbalvas ieguvēji, lībiešu dzejas bilingvālā krājuma Trilium […]

 

Šo ceturtdien, 2019. gada 25. aprīlī, plkst. 18.00 Sūkņu stacijā – Rīgā, Maskavas ielā 196 – notiks Latvijas Literatūras gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā tiks paziņoti un apbalvoti laureāti katrā no piecām nominācijām, kā arī sveikta mūža balvas ieguvēja – dzejniece un atdzejotāja Velta Sniķere – un speciālbalvas ieguvēji, lībiešu dzejas bilingvālā krājuma Trilium / Trillium autori.

Balvas pasniegšanas ceremoniju veido publiciste Anete Konste, teātra un kino režisore Marta Elīna Martinsone, arhitekts un scenogrāfs Ivars Veinbergs, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Sintija Jēkabsone. Pasākumu vadīs aktieri Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Maliks, par kosmiski muzikālām intermēdijām rūpēsies Sniedze Prauliņa.

Pasākuma norises vietā var ierasties ar 3., 7. un 9. tramvaju, braucot līdz pieturai Atpūtas centrs LIDO. Automašīnas ir iespējams bez maksas novietot uz ielas pie Sūkņu stacijas. Ceremonija ir bez maksas un atvērta visiem interesentiem.

Vairāk informācija par katru nominantu, speciālbalvas un mūža balvas ieguvēju un citām aktivitātem pieejama www.laligaba.lv.