Aivars Madris — visi autora ieraksti

— Komandantstunda

Aivars Madris —
zeme no paceltā ekskavatora kausa birst lēni kā smilšu pulkstenī

— Fotogrāfija ar izmeklētāju un mežakuili

Aivars Madris —
Konrāds Ulfs strauji piecēlās un piegāja pie kabineta stūrī noliktā seifa. Nevilcinoties ne mirkli, viņš izņēma no seifa savu dienesta ieroci, pārbaudīja aptveri, pārlādēja, uzvilka gaili.

— Haralda Matuļa pasaule. Ļoti saistošs ievads

Aivars Madris —
Vai samērā imaginārais vidusšķiras koncepts tiešām ir vienojošais elements, lai mēs varētu salikt kopā šo rēbusu?

— Atgriezties mājās pie savējiem

Aivars Madris —
Sirmās unikalitāte slēpjas spējā pagātnes autoru balsis izlaist cauri personiskajai pieredzei un pasaules redzējumam, tostarp arī valodas izjūtai, kur sastopama jaunākajā latviešu dzejā neierasti lakoniska un raupja izteiksme.

— Visu ziemu šogad pavasaris

Aivars Madris —
ir nobrukušas robežas un izpratnes, būtnes un lietas sakusušas kopā, kādā neizzināmā substancē, tumšā ķepīgā masā, leiputrijā bez gala un malas

— Oļģerts. Brīvdienu stāsts

Aivars Madris —
Vienmuļi pukstēja zaporožeca metāla sirds. Spīdēja saule, un pavasarīgajā atmosfērā augšup lēni cēlās putekļi, tālumā papīrfabrika aktīvi izgrūda zilajās debesīs necaurredzamus piķa krāsas dūmu mutuļus. Oļģerta briļļu stikli aizsvīda, un viņš neredzēja mērierīces rādījumu.

— Es karājos tavā bizē

Aivars Madris —
"Skarbais ceļš" negaidīti kļuvis par karstu diskusiju objektu saistībā ar kādu lielbudžeta blokbāsteriem visai neierastu aspektu – sieviešu tiesībām, un pat izpelnījies pārmetumus par feminisma propagandēšanu.

— Zonas bez cilvēkiem

Aivars Madris —
tā bija atgriešanās pēc bezgalīgas prombūtnes no izsūtījuma uz neaizsniedzamu zonu, ko netver prāts un nespēj analizēt ārējās izpētes instrumenti

— Mīts par pirmo latviešu trilleri

Aivars Madris —
Saksa un Liepnieka romāns ir unikāls produkts latviešu literatūras ainā, kas visspilgtāk izceļas ar savu eklektisko stilu, ko, visticamāk, nosaka abu autoru atšķirīgā literārā gaume un izpratne par to, ko īsti viņi vēlas piedāvāt lasītājiem.

— Smaga privātstunda vēsturē

Aivars Madris —
"Gaiļu kalna ēnā" šķiet savdabīgs hibrīds, kurā darbojas ievērojams skaits reālu vēsturisku personību un kurā skrupuloza uzmanība pievērsta dažādām detaļām un faktiem, taču vienlaikus centrālā sižetiskā līnija un galveno personāžu grupa pilnībā ir autora iztēles auglis. Diemžēl tā kļūst par romāna lielāko klupšanas akmeni.