Andris Kuprišs — visi autora ieraksti

— RJŪNOSKE

Andris Kuprišs —
Nē, viņš pārdozēja zāles. Barbiturātus. Bet viss bija rūpīgi izplānots. Visi varianti kārtīgi izsvērti.

— Atteikties no privātīpašnieciskuma

Andris Kuprišs —
Vienkārši uztaisīju kafiju, izgāju uzpīpēt, tad apsēdos pie galda un sāku rakstīt. Man nebija plāna uzrakstīt kaut ko vērtīgu vai vajadzīgu.

— Svarīgs paziņojums

Andris Kuprišs —
Šajās pilsētās, kas patiesībā ir viena pilsēta, notiek nepārtraukta gadsimtu mija, tikai nav skaidrs, tieši kuri gadsimti mijas, bet mijas tie bez mitas, visu laiku maļ un šķīdina, un drumstalo.

— Dzīve viņpus interneta

Andris Kuprišs —
Bet iekšā jau viss notiek, viss vārās. Tāpēc tu ņem papīra lapu un sāc rakstīt, sāc uzdot jautājumus. Un visādas domas izskrien cauri, kamēr pabeidz vēstuli.

— Atvainošanās

Andris Kuprišs —
Viņš vispār nelamājās, un tā bija arī vienīgā reize, kad atceros viņu kliedzam.

— Iemīlēšanās. Seriāla pirmā aina

Andris Kuprišs —
Havjera Mariasa 2011. gada romāns-bestsellers „Iemīlēšanās" lieliski padodas adaptācijai romantiskā televīzijas miniseriālā.

— Atteikums

Andris Kuprišs —
Kad es sākšu glāstīt viņas augumu, pieskarties krūtīm, lēnām pārejot pie gurniem, manas rokas strauji notirps un vairs neklausīs kā paralizētas, it kā atpazīdamas svešu ķermeni, ne to, pie kā tās ir pieradušas un pēc kā joprojām tā ilgojas.

— Jauna vīrieša atbildības paraugstunda

Andris Kuprišs —
Katram vārdam ticēt nedrīkst. Lai varētu ticēt katram vārdam, man būtu jāatbild par katru no tiem. Es to nevaru. Man ir pārāk daudz vārdu, lai es varētu atbildēt par tiem visiem. To, ka jāatbild par saviem vārdiem, man mācīja pirmajā klasē. Klasi es neatceros, tāpēc man tā ir jāizdomā.